Gratulacje, jubileusze i powitania

Wręczenie podziękowań na zakończenie służby, medalu z okazji jubileuszu służby oraz wyróżników Szkoły odbyło się gabinecie Komendanta Słupskiej Szkoły Policji. Insp. Piotrowi Cekale towarzyszyli jego zastępcy: insp. Dorota Przypolska i nadkom. Alina Majchrzak.

Po 24 latach służby w policyjnym mundurze na zaopatrzenie emerytalne przeszedł podinsp. Waldemar Włodarczyk, który służbę w policji rozpoczął w 1997 roku jako aplikant Plutonu Patrolowo-Interwencyjnego Samodzielnej Sekcji Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. W październiku 2004 roku został przeniesiony na stanowisko referenta Zakładu Informatyki w Szkole Policji w Słupsku. Z dniem 12 lutego 2021 roku w związku z osiągnięciem ponad 30 letniej wysługi przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Służbę w Policji zakończyła również asp. Anetta Klimczak - asystent Kancelarii Tajnej Wydziału do Spraw Ochrony Informacji Niejawnych. Służbę w Policji rozpoczęła w 2004 roku na stanowisku kursanta Zespołu do Spraw Postępowań Sprawdzających Wydziału do Spraw Ochrony Informacji Niejawnych Szkoły Policji w Słupsku. Z tym wydziałem związana była przez cały czas pełnienia służby. Z dniem 12 lutego 2021 roku - po 17 latach służby - przeszła na zaopatrzenie emertytalne.

Medal z okazji jubileuszu 20-lecia służby otrzymał z rąk Komendanta Szkoły insp. Piotra Cekały wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej kom. Krzysztof Anioł, który służbę w policyjnym mundurze rozpoczął w Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku, a od 7 lat zajmuje się kształceniem nowych policyjnych kadr w słupskiej Szkole Policji.

Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności swoich zastępców insp. Doroty Przypolskiej i nadkom. Aliny Majchrzak przywitał w gonie kardy dwóch kolejnych policjantów. Funkcjonariusze otrzymali także wyróżniki z logo słupskiej Szkoły Policji.
Podkom. Łukasz Nejman rozpoczął służbę w naszej jednostce na stanowisku młodszego wykładowcy w Zakładzie Służby Kryminalnej. W poprzedniej jednostce - Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku - był kierownikiem Referatu Dochodzeniowo-Śledczego w II-gim Komisariacie. W policji służy od marca 2004 roku.
Asp. Karol Dąbrowski został przniesiony do służby w Szkole na stanowisko młodszego wykładowcy Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie, w której pełnił służbę jako zastępca naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. W Policji od listopada 2007 roku.