Przekaz medialny

Charakter przekazu medialnego we współczesnym świecie oraz sposoby udzielania informacji - zagadnienia te omawia publikacja, której autorkami są policjantki słupskiej Szkoły Policji.

Studio telewizyjne - fotografia ilustracyjna.W swojej książce autorki, Marta Grzybowska, Agnieszka Hanak oraz Anna Niezabitowska skupiły się przede wszystkim na dwóch najważniejszych i najczęściej wykorzystywanych w przekazie medialnym gatunkach - wywiadzie i komunikacie prasowym.
Główny nacisk położony jest na wskazówki praktyczne, które zostały opracowane na podstawie doświadczeń wynikających z prowadzenia szkoleń specjalistycznych, na których omawiane są między innymi zagadnienia współpracy z przedstawicielami środków masowego przekazu. Jest to swoisty poradnik dla osób pełniących funkcję rzecznika/oficera prasowego od niedawna, jak również dla tych, którzy stale doskonalą swój warsztat.

Okładka książki "Przekaz medialny"

Pobierz plik .PDF (1,5 MB)