Wakacyjny wyjazd samochodem - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Wakacyjny wyjazd samochodem

Data publikacji 01.07.2021

Na antenie Radia Słupsk wykładowca Szkoły Policji kom. Anna Synak podpowiadała jak przygotować się do wakacyjnej podróży i jak bezpiecznie dotrzeć do celu. Posłuchaj nagrania tej rozmowy.

Na antenie Radia Słupska wykładowca Szkoły Policji kom. Anna Synak podpowiadała jak przygotować się do wakacyjnej podróży i jak bezpiecznie dotrzeć do miejsca docelowego. To pierwszy z cyklu wakacyjnych poradników, w których wykładowcy Szkoły uczulać będą wszystkich urlopowiczów na zagrożenia z jakimi spotkać się możemy podczas wakacyjnego wypoczynku, zaczynając od bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez oszustwa i pierwszą pomoc na plaży.

Pobierz plik (format mp3 - rozmiar 18.48 MB)