Aktualności

Muzyczne pasje policjanta

Na co dzień zajmuje się szkoleniem policjantów z zakresu technik samoobrony, natomiast po zakończonej służbie zajmuje się tworzeniem etiud wideo i komponowaniem piosenek. Jeden z wykładowców słupskiej Szkoły Policji nagrał swój autorski teledysk.

Asp.szt. Andrzej Dziąbkowski na co dzień pełni służbę w Zakładzie Interwencji Policyjnych słupskiej Szkoły Policji. Podczas zajęć na macie kształci policjantów w zakresie technik samoobrony, obezwładniania i użycia środków przymusu bezpośredniego.

W czasie wolnym od służby wykładowca zajmuje się pisaniem tekstów i komponowaniem muzyki. W ostatnim czasie asp.szt. Andrzej Dziąbkowski opublikował swój pierwszy teledysk, który nagrał całkowicie samodzielnie. Policjant jest też współautorem tekstu oraz muzyki. Poniżej prezentujemy ten teledysk. Jak powiedział sam autor, w tej chwili pracuje już nad drugim projektem, którego roboczy tytuł to „Bez znieczulenia”.

Film "Przyjdź Tato"

Pobierz plik "Przyjdź Tato" (format mp4 - rozmiar 13.54 MB)

Powrót na górę strony