Aktualności

Nowi członkowie kadry Szkoły Policji

Data publikacji 17.01.2022

Plakietki - wyróżniki jednostki, noszone na rękawie umundurowania, otrzymali kolejni policjanci, którzy dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżniki wręczył im Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności swojego zastępcy.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kadry i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Każdemu z nowoprzyjętych insp. Piotr Cekała wręczył plakietki - wyróżniki Szkoły Policji, które noszone są na lewym rękawie policyjnego umundurowania. W gronie kadry policjantów przywitała oficjalnie również Zastępca Komendanta podinsp. Alina Majchrzak. Nowi członkowie naszej kadry to:

Mł.asp. Monika Sadurska służbę w Policji rozpoczęła w kwietniu 2013 roku jako policjant Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku. W ostatnim czasie zajmowała jednoosobowe stanowisko do spraw komunikacji społecznej w Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku. W Szkole Policji od 15 stycznia pełni służbę na stanowisku młodszego wykładowcy Zakładu Ogólnozawodowego.

Mł.asp. Michał Nejman służbę w Policji rozpoczął w maju 2012 roku jako policjant Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. W ostatnim czasie zajmował stanowisko detektywa Referatu Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. W Szkole Policji od 15 stycznia pełni służbę na stanowisku asystenta Wydziału do spraw Ochrony Informacji Niejawnych.

Powrót na górę strony