Aktualności

Wyróżnienie podczas jubileuszu COSSG

Data publikacji 22.03.2022

Specjalnym wyróżnieniem uhonorowany został Komendant Szkoły Policji w Słupsku podczas obchodów jubileuszu 30-lecia Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Współpraca policjantów i pograniczników z obu jednostek trwa już kilkanaście lat.

Komendant Szkoły Policji w Słupsku insp. Piotr Cekała wyróżniony został za zrealizowane wspólne przedsięwzięcia, integrację środowiska służb mundurowych w regionie oraz budowę wzajemnych życzliwych relacji służbowych i koleżeńskich. Wyróżnienie wręczył Komendant Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie płk. SG Piotr Boćko.

Współpraca Szkoły Policji z Centralnym Ośrodkiem Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie liczy sobie już kilkanaście lat. Wykładowcy z obu jednostek prowadzili wykłady dla słuchaczy dotyczące między innymi handlu ludźmi i przestępstw transgranicznych. Dla wykładowców natomiast organizowane były specjalistyczne warsztaty poświęcone między innymi zabezpieczeniom dokumentów oraz fałszerstwom cech identyfikacyjnych pojazdów samochodowych.

fot.: COSSG

Powrót na górę strony