Aktualności

Sportowe sukcesy po służbie

Data publikacji 04.04.2022

Z sukcesami realizują swoje pasje sportowe wykładowcy Szkoły Policji. Przedstawiciel naszej jednostki wygrał w swojej kategorii na zawodach z brazylijskiego Jiu-jitsu.

Sierż. Bartosz Mazur triumfował dwukrotnie podczas rozgrywanego w Poznaniu turnieju „Spring Open 2022 Gi & No-Gi Jiu Jitsu”. Policjant dwukrotnie stawał na najwyższym podium deklasując swoich rywali w kategorii ultraciężkiej białych pasów. Zarówno podczas walk w kimonach, jak również w walkach bez kimon, wygrał swoje walki przed czasem.

Na co dzień sierż. Bartosz Mazur pełni służbę w słupskiej Szkole Policji jako asystent wydziału Organizacji i Dowodzenia. Po za godzinami służby swoje pasje sportowe realizuje w klubie „Serpentes Słupsk”.

Powrót na górę strony