Aktualności

Nowi członkowie kadry Szkoły Policji

Data publikacji 20.04.2022

Plakietki - wyróżniki jednostki, noszone na rękawie umundurowania, otrzymali kolejni policjanci, którzy dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżniki wręczył im Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności swoich zastępców.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kardy i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Każdemu z nowoprzyjętych insp. Piotr Cekała wręczył plakietki - wyróżniki Szkoły Policji, które noszone są na lewym rękawie policyjnego umundurowania. W gronie kadry policjantów przywitali oficjalnie również Zastępcy Komendanta podinsp. Alina Majchrzak i mł.insp. Maciej Marciniak. Nowi członkowie naszej kadry to:                                              

St.asp. Urszula Zielińska służbę w Policji rozpoczęła w maju 2006 roku policjant Plutonu Prewencji Kompanii Prewencji Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie KWP w Szczecinie. W ostatnim czasie zajmowała stanowisko detektywa Sekcji II Wydziału Techniki Operacyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. W Szkole Policji od 15 kwietnia pełni służbę na stanowisku asystenta Zespołu Dowodzenia w Wydziale Organizacji i Dowodzenia.

St.asp. Piotr Knap służbę w Policji rozpoczął w lipcu 2007 roku jako policjant Referatu Dochodzeniowo-Śledczego I Sekcji Kryminalnej VI-go Komisariatu Policji w Lublinie. W ostatnim czasie zajmował stanowisko starszego dzielnicowego Komisariatu Policji w Sokołowie Małopolskim. W Szkole Policji od 15 kwietnia pełni służbę na stanowisku młodszego wykładowcy Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego.

Sierż.szt. Radosław Szymański służbę w Policji rozpoczął w grudniu 2011 roku jako policjant Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Gdynia-Śródmieście. W ostatnim czasie zajmował stanowisko referenta Zespołu Policji Sądowej Referatu I z siedzibą w Słupsku Wydziału Konwojowo-Ochronnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. W Szkole Policji od 15 kwietnia pełni służbę na stanowisku asystenta Zespołu Dowodzenia w Wydziale Organizacji i Dowodzenia.

Sierż.szt. Michał Kołkowski służbę w Policji rozpoczął w grudniu 2014 roku jako policjant Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komisariatu Policji Szczecin Dąbie. W ostatnim czasie zajmował stanowisko asystenta Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Szczecin Dąbie. W Szkole Policji od 15 kwietnia pełni służbę na stanowisku asystenta Zespołu Dowodzenia w Wydziale Organizacji i Dowodzenia.

Powrót na górę strony