Aktualności

Jubileusz IV L.O.

Data publikacji 25.04.2022

W oficjalnych, jubileuszowych obchodach 30-lecia istnienia IV. Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku uczestniczył zastępca Komendanta Szkoły Policji w Słupsku. Uroczystości z udziałem parlamentarzystów i władz odbyły się w Nowym Teatrze.

Komendanta Szkoły reprezentował podczas uroczystości Zastępca - mł.insp. Maciej Marciniak. W trakcie uroczystości przedstawiono między innymi historię placówki, która rozpoczynała swoją działalność w budynku przy ulicy Artura Grottgera skąd następnie po ponad 20 latach została przeniesiona do obecnej siedziby przy ulicy Marii Zaborowskiej.

Kontakty przedstawicieli Szkoły Policji i IV. Liceum nie ograniczają się wyłącznie do obecności podczas oficjalnych wydarzeń związanych z działalnością placówek. Policjanci szkoły przygotowywali stoiska kryminalistyczne podczas wydarzeń odbywających się w Liceum, natomiast kadra pedagogiczna uczestniczyła w Szkole Policji między innymi w warsztatach poświęconych zjawisku narkomanii oraz w ćwiczeniach praktycznych z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Powrót na górę strony