"Dzień otwartej Szkoły"

Data publikacji 17.05.2022

Zapraszamy na pierwszą po kilkuletniej przerwie, spowodowanej pandemią, edycję „Dnia otwartej Szkoły”. Tym razem nasza jednostka otwiera swoje bramy dla grup zorganizowanych, które interesują się Policją, kształceniem młodych policyjnych kadr a także samą częścią miasta, którą zajmuje najstarsza w Polsce policyjna Szkoła.

Zwiedzający będą mogli zapoznać się z warunkami, w jakich policjanci uczą się na co dzień. Można będzie również obejrzeć historyczne zbiory z zakresu kryminalistyki oraz eksponaty dokumentujące początki działalności Szkoły Policji w latach `40. XX. wieku.
Pierwsza po pandemii, edycja „Dnia otwartej Szkoły” przygotowana jest wyłącznie dla grup zorganizowanych. Odbędzie się ona w czwartek, 2 czerwca, między godziną 10.00 a 13.00.

Zgłoszenia grup z podaniem nazwy szkoły lub organizacji, nazwiskami opiekunów oraz numerem kontaktowym przyjmowane są telefonicznie pod numerami telefonów: 477 437 347 lub 477 437 435 w godzinach 8.00-14.00
Podczas tegorocznej edycji obowiązuje limit zgłoszonych grup. Zgłoszenia przyjmowane są do 27.maja włącznie.

O szczegółach „Dnia otwartej Szkoły” będziemy jeszcze informować, zachęcamy do kolejnych odwiedzin.