Celne oko

image Wykładowcy Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego swój poziom wyszkolenia strzeleckiego weryfikują podczas różnego rodzaju zawodów. Oprócz sportowej rywalizacji jest to także praktyczny sprawdzian umiejętności.

W rozgrywanych ostatnio zawodach o Puchar Prezydenta Słupska, III. lokatę wywalczył podkom. Artur Czura. Zmagania odbywały się w obiektach Klubu Strzeleckiego „Gryf” a udział w nich wzięło 100 zawodników reprezentujących kluby strzeleckie z północnej Polski. Każdy uczestnik miał do wyboru kilka konkurencji: pistolet pneumatyczny, pistolet centralnego zapłonu, rewolwer i karabinek sportowy.
Nasz reprezentant zajął III. miejsce strzelając z rewolweru. Na 200 możliwych do zdobycia punktów podkom. Artur Czura uzyskał 180.

(28.3.2011)