Podziękowania za zaangazowanie

Spotkanie połączone z podziękowaniami za zaangażowanie w dwie ogólnopolskie imprezy, które miały ostatnio miejsce w słupskiej Szkole Policji odbyło się we wtorkowe popołudnie w dużej sali konferencyjnej głównego budynku dydaktycznego.

Udział w spotkaniu wzięły osoby, które najbardziej zaangażowane były w przygotowanie i realizację kolejnej edycji ogólnopolskich mistrzostw ratowników policyjnych z kwalifikowanej pierwszej pomocy, którym towarzyszyła konferencja naukowa oraz drugiej edycji mistrzostw policjantów oddziałów prewencji.

Komendant Szkoły insp. Jacek Gil podziękował policjantom i pracownikom policji za ogromy wysiłek i zaangażowanie. Podkreślił też, że otrzymał bardzo wiele pozytywnych recenzji z kraju od osób, które dzięki relacjom na stronach internetowych, na bieżąco śledziły przebieg imprez.
Pierwszą formą podziękowań było wręczenie osobom obecnym na sali odznak II. Ogólnopolskich Mistrzostw Policjantów Oddziałów Prewencji i Samodzielnych Pododdziałów Prewencji Policji. Komendant Szkoły wręczył odznaki w towarzystwie swojego zastępcy - podinsp. Jolanty Buczyńskiej Koc.