Odbijanie piłeczki

Emocje i sportowy doping towarzyszyły rozgrywkom tenisa stołowego, które rozegrano słupskiej Szkole Policji. Przy stołach stanęli naprzeciw siebie reprezentanci poszczególnych Kompanii oraz kadry.

Coroczne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym rozgrywane są od kilkunastu lat. To nie tylko rywalizacja sportowa, ale także możliwość spędzenia w ciekawy sposób czasu wolnego. Łącznie przy niebieskich stołach bój stoczyło około 50 zawodników. Najwięcej emocji już tradycyjnie wzbudził pojedynek finałowy, w którym naprzeciwko siebie stanęli post. Bartosz Bojanowski i post. Dawid Mazur.

Zdaniem organizatorów zawodów mł.asp. Łukasza Nikiel i st.sierż. Macieja Witki (sędzia główny) poziom gry był wysoki za sprawą słuchaczy, którzy w przeszłości trenowali amatorsko i wyczynowo (również w lidze krajowej) tenis stołowy. Listę zwycięzców prezentujemy poniżej.

• 1. miejsce post. Bartosz Bojanowski, KPP Sierpc
  • 2. miejsce post. Dawid Mazur, OPP Gdańsk
  • 3. miejsce post. Dominik Kupisz, KPP Żyrardów
  • 4. miejsce post. Robert Wojtasik OPP Poznań

W kolejnych mistrzostwach słuchacze rywalizować będą w turnieju siłaczy, a następnie w zmaganiach siatkarskich na morskim piasku.