Słodycze i pluszaki od krwiodawców

Kilkaset czekolad i kilkadziesiąt pluszaków przekazali honorowi krwiodawcy ze Szkoły Policji w Słupsku. Prezenty trafiły do podopiecznych Domów dla Dzieci w Ustce.

Prawie 400 czekolad to ekwiwalent za oddaną krew, który otrzymywali krwiodawcy honorowo oddający krew. Donatorzy solidarnie przekazywali słodycze, a gdy uzbierało się ich wystarczająco dużo postanowili przekazać je dzieciom i młodzieży z trzech Domów dla Dzieci, które funkcjonują w Ustce

Dodatkowo członkowie Klubu HDK PCK przy Szkole Policji w Słupsku zorganizowali zbiórkę pluszaków, które przekazano dzieciom wraz ze słodyczami. Podczas przekazania darów krwiodawcy rozmawiali również na temat dalszej współpracy z ustecką placówką i form wsparcia instytucji.

Największą nagrodą był uśmiecha i zadowolenie obdarowanych dzieci.