Unihokej słuchaczy

Przy głośnym dopingu rozegrano unihokejowe pojedynki słuchaczy, którzy rywalizowali o Puchar Przechodni Komendanta Szkoły. Zawody rozegrane zostały w godzinach popołudniowych, po zakończonych zajęciach dydaktycznych.

W rozgrywkach udział wzięły reprezentacje Kompanii szkolenia zawodowego podstawowego. W pojedynkach eliminacyjnych mecz rozegrano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Do finałów przeszły dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.
W meczu o 3. miejsce Kompania V. pokonała Kompanię X. W finałowym pojedynku, po bardzo zaciętej walce z reprezentacją Kompanii III. zwyciężyli słuchacze Kompanii IV. i to właśnie oni zdobyli Puchar Przechodni Komendanta Szkoły Policji. Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju przyznano post. Natalii Szurgot, a najlepszego zawodnika - post. Damianowi Mitkowi.

Unihokej (zwany również floorballem) to dyscyplina sportowa, której utworzenie przypisywane jest Szwedom. Najłatwiej porównać do hokeja na lodzie, ale w mniej brutalnej formie oraz bez łyżew i krążka.
Zawodnicy występują w strojach sportowych i posługują się wykonanymi z tworzywa sztucznego kijami odbijając specjalną piłeczkę. Każdy zawodnik używa ochraniacza na głowę i piszczele.
Zawody przygotowali i przeprowadzili wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych: asp. Robert Małecki i mł.asp. Piotr Wąsik.