Aktualności

Święto Policji - msza w intencji funkcjonariuszy i pracowników

Zbliżające się tegoroczne obchody Święta Policji w naszej jednostce zostaną zainaugurowane mszą świętą, która odbędzie się w najbliższą niedzielę w kościele pod wezwaniem św. Jana Kantego przy ulicy Leśnej.

Niedzielnej liturgii przewodniczyć będzie biskup-koadiutor diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej ks. Zbigniew Zieliński. Mszę koncelebrować będzie również kapelan Szkoły Policji ks, Wojciech Filimon. Oprawę liturgiczną i muzyczną nabożeństwa przygotowują członkowie kadry i słuchacze. Obecny będzie rónież poczet sztandarowy.
Specjalna msza święta w intencji policjantów, pracowników Policji oraz ich bliskich zostanie odprawiona w najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 w kościele p.w. św. Jana Kantego przy ulicy Leśnej w Słupsku.
Zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

 

 

Niedziela, 17 lipca, godz. 14.00
kościół p.w. św. Jana Kantego
ul. Leśna w Słupsku

Powrót na górę strony