Aktualności

Jubileusz 30-lecia służby

Data publikacji 06.09.2022

Okolicznościowy medal z okazji jubileuszu 30-lecia służby otrzymał dziś (6.IX.) w gabinecie Komendanta Szkoły mł.insp. Maciej Kalinowski, Kierownik Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego. Gratulacje Jubilatowi złożyli także Zastępcy Komendanta.

Młodszy inspektor Maciej Kalinowski służbę w Policji rozpoczął w 1992 roku jako aplikant Komendy Rejonowej Policji w Słupsku. W 1996 roku ukończył Wyższą Szkołę Oficerską w Szczytnie i od tej pory nieprzerwanie związany jest ze słupską Szkołą Policji. Swoją karierę w Szkole rozpoczynał jako starszy technik Zakładu Prawa. W 2007 roku zostaje Kierownikiem Zakładu Prawa a od maja 2014 roku obejmuje kierowanie Zakładem Prewencji i Ruchu Drogowego i funkcję tę pełni do dnia dzisiejszego.

Z okazji jubileuszu policjant otrzymał z rąk Komendanta Szkoły insp. Piotra Cekały okolicznościowy medal, a z rąk Zastępcy Komendanta insp. Macieja Marciniaka - list gratulacyjny; życzenia złożyła Jubilatowi również Zastępca Komendanta mł.insp. Alina Majchrzak.

Powrót na górę strony