Aktualności

Działania poszukiwawcze słuchaczy

Data publikacji 08.09.2022

Kilkudziesięciu słuchaczy uczestniczyło w poszukiwaniach, które odbywały się w środę (7.IX.) na terenie Sławna i okolic. Młodzi policjanci wsparli w ten sposób swoich kolegów ze sławieńskiej Komendy Powiatowej Policji.

Słuchacze systematycznie przeczesywali wyznaczone obszary w rejonie Sławna. Działania prowadzone były w związku z uzyskaniem informacji o zaginięciu 43-letnigo mieszkańca Sławna. Duża liczba policjantów pozwoliła systematycznie przeszukać wyznaczony obszar.

Dzięki tego rodzaju akcjom słuchacze Szkoły Policji nie tylko niosą pomoc, ale również w praktyce poznają zagadnienia związane z prowadzeniem poszukiwań i działaniami w różnych rodzajach szyków rozwiniętych.
W środę, późnym popołudniem Komenda Powiatowa Policji w Sławnie poinformowała o zakończeniu poszukiwań - zaginiony mężczyzna szczęśliwie się odnalazł.

Powrót na górę strony