Aktualności

Lekkoatletyczna kadra Policji

Data publikacji 20.09.2022

Wykładowca słupskiej Szkoły Policji został powołany do na zgrupowanie szkoleniowe do Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku. W trakcie zgrupowania wyłoniona będzie reprezentacja polskiej Policji w lekkoatletyce.

Mł.asp. Arkadiusz Połeć z Zakładu Interwencji policyjnych został powołany wraz z 11 innymi policjantami. Kierownikiem reprezentacji jest insp. Tomasz Kubicki z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
Tygodniowe zgrupowanie w Szczyrku zostało zaplanowane na koniec września, bezpośrednio po nim lekkoatleci wystartują w XIX. Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi. Impreza rozegrana będzie 30 września w miejscowości Hutki-Kanki w powiecie zawierciańskim na terenie województwa śląskiego.

Wykładowca słupskiej Szkoły Policji na co dzień pełni służbę na stanowisku instruktora Zakładu Interwencji Policyjnych. Największym dotychczasowym sukcesem policjanta jest 1. miejsce wywalczone w 2018 roku podczas Mistrzostw Polski Policji w biegu na dystansie 10 kilometrów, które rozgrywane były w miejscowości Góra niedaleko Leszna.

Powrót na górę strony