Aktualności

Spotkanie z wicewojewodą

Data publikacji 20.09.2022

Z wizytą roboczą gościł w słupskiej Szkole Policji Wicewojewoda Pomorski. W trakcie spotkania z Komendantem Szkoły mówiono między innymi o procesie kształcenia nowych policyjnych kadr a także o ostatnich inwestycjach w infrastrukturę.

Wicewojewoda pomorski Mariusz Łuczyk w trakcie spotkania z Komendantem Szkoły insp. Piotrem Cekałą rozmawiał o niedawno zakończonych inwestycjach, w tym między innymi o nowych obiektach symulacyjnych i gruntownej modernizacji jednego z akademików. W czasie krótkiego spaceru po terenie jednostki Wicewojewoda mógł zobaczyć w jakich warunkach mieszkaniowych przebywają słuchacze a także jakie mają możliwości szkolenia praktycznego w wybranych obiektach symulacyjnych.
W trakcie spotkania mówiono także o najbliższych planach szkoleniowych i przedsięwzięciach które realizować będzie policyjna szkoła.

Powrót na górę strony