Aktualności

Jubileusz wykładowcy

Data publikacji 24.03.2023

Okolicznościowy medal z okazji jubileuszu 20-lecia służby otrzymał dziś rano w gabinecie Komendanta Szkoły nadkom. Sylwester Siembrzuch, wykładowca Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego. Gratulacje Jubilatowi złożyła także Zastępca Komendanta.

Nadkom. Sylwester Siembrzuch służbę w Policji rozpoczął 25 marca 2003 roku jako kursant Zespołu Dzielnicowych Komisariatu Policji w Połczynie-Zdroju. Od czerwca 2007 roku nieprzerwanie związany jest ze słupską Szkołą Policji. Swoją karierę w Szkole rozpoczynał jako referent Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego i z tym zakładem związany jest do dnia dzisiejszego pełniąc aktualnie służbę na stanowisku wykładowcy.

Z okazji jubileuszu policjant otrzymał z rąk Komendanta Szkoły insp. Piotra Cekały okolicznościowy medal, a z rąk Zastępcy Komendanta mł.insp. Aliny Majchrzak - list gratulacyjny.

Nadkom. Sylwester Siembrzuch jako wykładowca Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego specjalizuje się w strzelaniu z broni krótkiej. Wielokrotnie reprezentował naszą jednostkę na zawodach krajowych i międzynarodowych; jest między innymi posiadaczem tytułu Mistrza Polski Policji w strzelaniu z broni krótkiej. Kilkakrotnie spieszył także z pomocą osobom znajdującym się w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Opis jednego z takich działań znajduje się pod tym linkiem.
 

Powrót na górę strony