Aktualności

Powitanie lata z Ekonomikiem

Data publikacji 21.06.2023

Policjanci ze Szkoły Policji oraz z Komendy Miejskiej przygotowali stoiska podczas plenerowej imprezy „Powitanie lata z Ekonomikiem”. Stoiska formacji mundurowych cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Cała impreza odbyła się na terenie nowej siedziby szkoły przy ulicy Sobieskiego. Przez kilka godzin w piknikowej atmosferze można było bezpłatnie skorzystać z atrakcji przygotowanych dla mieszkańców i gości.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska przygotowane przez Szkołę Policji, Komendę Miejską, Służbę Celno-Skarbową oraz Służbę Więzienną. Największym hitem wśród dzieci i młodzieży okazały się alko- i narkogogle oraz radiowozy, do których można było wejść i uruchomić sygnały świetlne oraz dźwiękowe.

Powrót na górę strony