Aktualności

Bieg po plaży

Data publikacji 03.07.2023

W czołówce biegu oraz na pierwszym miejscu wśród policjantów uplasował się wykładowca Szkoły Policji mł.asp. Arkadiusz Połeć, który wystartował w kolejnej edycji „Biegu po plaży” rozgrywanego corocznie w nadmorskim Jarosławcu.

Trasa "Biegu po plaży" liczy 15 kilometrów, z czego 6 kilometrów prowadzi brzegiem morza. Biegacze muszą także pokonać ścieżki prowadzące przez wydmy a na koniec zmierzyć się z dużym podbiegiem tuż przed metą.
Tę wymagającą trasę wykładowca naszej Szkoły mł.asp. Arkadiusz Połeć pokonał w czasie poniżej jednej godziny plasując się na 13. pozycji w klasyfikacji generalnej i jednocześnie zwyciężając w klasyfikacji policjantów.
Za triumf w mundurowej rywalizacji Arkadiusz Połeć otrzymał dodatkowo Puchar Wójta Gminy Postomino dla najszybszego policjanta.
Poniżej prezentujemy wyniki rywalizacji policjantów wraz z miejscami zajętymi w klasyfikacji generalnej.

1. miejsce  Arkadiusz Połeć  SP w Słupsku  00:57:42  (13. miejsce open)
2. miejsce  Monika Kapera  KPP w Złotowie   01:00:46  (24. Miejsce open)
3. miejsce  Krzysztof Biedrzycki  KPP w Kołobrzegu  01:08:33  (61. miejsce open)
 
Zdjęcia pochodzą z porifili FB
@datasportpl
@MiędzynarodowyBiegpoPlaży
@thomas.foto.fotografia.sportowa
Powrót na górę strony