Aktualności

Sukcesy w Biegu Morskiego Komandosa

Data publikacji 30.08.2023

W czołówce klasyfikacji drużynowej uplasowała się reprezentacja policjantów ze Szkoły Policji i garnizonu pomorskiego, którzy wystartowali w XIV. edycji Biegu Morskiego Komandosa. W ostatnim czasie jest to już drugi sukces tej drużyny.

Reprezentant Szkoły Policji mł.asp. Maciej Lewandowski zajął drużynowo II. miejsce wspólnie z dwoma innymi policjantami i strażakiem. Trasa biegu i przeszkody dla drużyn były takie same, jak dla zawodników startujących indywidualnie. Dodatkowym utrudnieniem była 23-kilowa atrapa moździerza, który zawodnicy musieli wspólnie nieść przez całą trasę biegu i przenosić przez wszystkie przeszkody, również te wodne.

Wykładowca Zakładu Ogólnozawodowego Szkoły Policji w Słupsku wystartował wspólnie z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku: st.asp. Adamem Karczewskim i asp. Grzegorzem Kanawką. Ostatnim, czwartym członkiem zespołu był ogn. Krzysztof Bąbel z Komendy Miejskiej PSP w Słupsku. Warto również dodać, że miesiąc temu policyjno-strażacka ekipa zajęła drużynowo pierwsze miejsce podczas rozgrywanego w Ustce „Formoza Challenge”.

  • Czterej mężczyźni niosą atrapę moździerza.
  • Czterej mężczyźni niosący atrapę moździerza. Widok z profilu - z boku.
  • Jedna z przeszkód - siatka ogrodzeniowa położona na wodzie, pod nią człowiek.
  • Uczestnicy biegu na drewnianych szpulach po kablach energetycznych.
  • Czwórka mężczyzn w mundurach niesie atrapę moździerza.
  • Czterej mężczyźni w mundurach idą leśną drogą.
  • Mężczyźni w mundurach idą polną drogą przez łąkę.
  • Czwórka mężczyzn w sportowych strojach na podium - miejsce drugie.
  • Trzy zwycięskie drużyny stoją na podium.
Powrót na górę strony