Aktualności

Plażówka o Puchar Komendanta

Data publikacji 31.08.2023

Reprezentanci policjantów uczestniczących w kursach specjalistycznych zwyciężyli podczas Mistrzostw Szkoły Policji w Piłce Plażowej. Zwycięzcy przełamali jednocześnie kilkuletnią serię zwycięstw słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego.

W dwudniowych rozgrywkach udział wzięło kilkanaście drużyn reprezentujących poszczególne kompanie. Pierwszy dzień zawodów był dla siatkarzy szczególnie wymagający, ze względu na niekorzystną aurę, w tym między innymi przelotne opady deszczu. Wola walki i determinacja by zdobyć jak najwyższą lokatę były jednak silniejsze od przeszkód pogodowych.

Najlepsze zespoły spotkały się drugiego dnia rozgrywek by podzielić między siebie najwyższe miejsca i zdobyć Puchar Przechodni Komendanta Szkoły Policji w Słupsku. W walce o III. miejsce reprezentacja Kompanii X (drużyna nr 1) pokonała po zaciętym pojedynku Kompanię VI. W finałowym pojedynku naprzeciwko siebie stanęły reprezentacje Kompanii VIII oraz Kursu specjalistycznego dla policjantów realizujących interwencje z udziałem osób agresywnych i niebezpiecznych.

Puchar Przechodni Komendanta Szkoły zdobyła reprezentacja kursu „ANI”. Najlepszą zawodniczą została Aleksandra Lejman Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku a najlepszym zawodnikiem - Dawid Szymański również z OPP Gdańsk.
Pochar zwycięzcom wręczyła, obecna na zakończeniu, Zastępca Komendanta mł.insp. Alina Majchrzak. Całość zawodó została zorganizowana przez wykładowców Zakładu Inetrwencji Policyjnych. Kolejną sportową imprezą będą mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc.

ELIMINACJE

MECZ O III. MIEJCE

MECZ O I. MIEJSCE

ZAKOŃCZENIE

Powrót na górę strony