Aktualności

Dyskusje o obronności

Data publikacji 03.10.2023

W wyjazdowym szkoleniu poświęconym zagadnieniom szeroko pojętej obronności uczestniczyli przedstawiciele Szkoły Policji. Tym razem przedstawiciele naszej jednostki odwiedzili jeden z Zakładów Karnych oraz wojskowe Centrum Szkolenia Bojowego.

Wyjazdowe szkolenia mają na celu zapoznanie się z funkcjonowaniem formacji mundurowych, które również prowadzą własne przygotowania w zakresie obronności. Spotkanie z przedstawicielami innych służb pozwala na wymianę doświadczeń i dyskusje na temat zagadnień związanych z obronnością, które mimo różnicy w specyfice służby danej formacji, mają także wiele podobieństw.

Tym razem przedstawiciele słupskiej Szkoły Policji gościli w Zakładzie Karnym w Wierzchowie oraz w wojskowym Centrum Szkolenia Bojowego im. płk.dypl. Franciszka Sadowskiego w Drawsku.

Powrót na górę strony