Aktualności

Wkrótce zmagania strzelców

Data publikacji 19.10.2023

Policjanci z Polski i kilku krajów europejskich oraz marynarze US Navy wezmą udział w XI. edycji Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Jednostek Szkoleniowych Służb Mundurowych w Strzelaniu. Swój udział w zawodach zapowiedzieli też przedstawiciele innych polskich uzbrojonych formacji mundurowych.

Zawody rozegrane zostaną w już w piątek na strzelnicy Szkoły Policji w Słupsku. Uczestnicy startować będą w dwóch konkurencjach: strzelanie sytuacyjne i strzelanie statyczne. Cel zawodów to między innymi doskonalenie umiejętności strzeleckich, wymiana doświadczeń w zakresie sportu policyjnego oraz integracja środowiska strzeleckiego.
Poniżej prezentujemy kilka zdjęć wykonanych podczas jednej z sesji treningowych.

Powrót na górę strony