Aktualności

Kolejni członkowie kadry Szkoły

Data publikacji 21.11.2023

Plakietki - wyróżniki jednostki, noszone na rękawie umundurowania, otrzymali policjanci, którzy dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżniki wręczył im Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności swoich Zastępców - mł.insp. Aliny Majchrzak i insp. Macieja Marciniaka.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kardy i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Każdemu z nowoprzyjętych insp. Piotr Cekała wręczył plakietki - wyróżniki Szkoły Policji, które noszone są na lewym rękawie policyjnego umundurowania. Nowi członkowie naszej kadry to:

Mł.asp. Joanna Tyniec, służbę w Policji rozpoczęła w styczniu 2012 roku. Przed przeniesieniem do Szkoły zajmowała stanowisko asystenta Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego Wydziału Kryminalnego I-go Komisariatu Policji w Koszalinie. Służbę w Szkole Policji na stanowisku instruktora Zakładu Służby Kryminalnej.

Asp. Patryk Michalski, służbę w Policji rozpoczął w lipcu 2014 roku jako kursant Ogniwa patrolowo-interwencyjnego w II-gim Komisariacie Policji w Słupsku. Przed przeniesieniem do Szkoły zajmował stanowisko specjalisty Zespołu organizacji służby, zarządzania kryzysowego i spraw obronnych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Służbę w Szkole Policji pełni na stanowisku specjalisty Wydziału Kadr.

Powrót na górę strony