Aktualności

Odznaki, medale i awanse

Data publikacji 22.11.2023

W sali Kominkowej Klubu Słuchacza wręczono odznaki, medale i awanse dla przedstawicieli kadry Szkoły Policji. Prezydenckie i ministerialne wyróżnienia wręczył Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji nadał dwojgu policjantom Szkoły odznaki „Zasłużony Policjant”. Srebrną odznakę otrzymał Zastępca Komendanta Szkoły insp. Maciej Marciniak, a brązową odznakę - Zastępca Komendanta Szkoły mł.insp. Alina Majrzchak.

Na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył policjantów Szkoły Policji w Słupsku medalami „Za długoletnią służbę”.
Medalem złotym odznaczony został nadkom. Roman Jajuga. Medalem srebrnym: Podinsp. Grzegorz Jabłoński, podkom. Kamilla Krzesińska, kom. Daniel Milczarek, kom. Łukasz Nejman, asp. Adrian Świetlik. Medalem brązowym odznaczony został asp. Przemysław Śledź

Listopadowe obchody rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości były również okazją do wręczenia mianowań na wyższe stanowiska służbowe. Rozkazami personalnymi Komendanta Szkoły Policji w Słupsku mianowani zostali:
- Kierownikiem Stadium Wsparcia Dydaktycznego - podinsp. Dorota Trzaskuś
- Naczelnikiem Wydziału Prezydialnego - nadkom. Michał Jaśkowski
- Zastępcą Naczelnika Wydziału Organizacji i Dowodzenia - nadkom. Marcin Milde
- Ekspertem Wydziału Bezpieczeństwa Informacji - nadkom. Rafał Nowakowski
- Młodszym Wykładowcą Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego - podkom. Marcin Szczot
- Specjalistą Wydziału Zaopatrzenia i Transportu - mł.asp. Sebastian Bolda
- Głównym Specjalistą Zespołu ds. Zamówień Publicznych Wydziału Finansów - pani Anna Gołębiowska.

Powrót na górę strony