Aktualności

Jubileusze służby

Dwoje policjantów Szkoły Policji w Słupsku zostało dziś rano uhonorowanych przez Komendanta Szkoły z okazji jubileuszu 20-lecia służby. Insp. Piotr Cekała, w obecności swoich zastępców, wręczył policjantom okolicznościowe medale i listy gratulacyjne.

Asp.szt. Monika Dampc, młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej, służbę w Policji  rozpoczęła w listopadzie 2003 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Wejherowie na stanowisku kursanta Ogniwa Konwojowo-Ochronnego Sekcji Prewencji.
Do służby w Szkole Policji w Słupsku została przeniesiona w czerwcu 2022 roku. W Zakładzie Służby Kryminalnej specjalizuje się w zagadnieniach szeroko pojętego procesu karnego

Podkom. Dariusz Makowski, dowódca kompanii w Zespole Dowodzenia Wydziału Organizacji i Dowodzenia, służbę w Policji rozpoczął również w listopadzie 2003 roku na stanowisku kursanta Zespołu do spraw Prewencji Posterunku Policji w Smołdzinie. Do służby w Szkole Policji w Słupsku został przeniesiony w listopadzie 2013 roku. W swojej służbie specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ceremoniałem policyjnym.

W trakcie krótkiego spotkania jubilaci otrzymali z rąk Komendanta Szkoły okolicznościowe medale, a zastępcy Komendanta: mł.insp. Alina Majchrzak oraz insp. Maciej Marciniak złożyli  gratulacje jubilatom i wręczyli listy gratulacyjne.

Powrót na górę strony