Aktualności

Nowa policjantka w kadrze Szkoły

Data publikacji 18.12.2023

Plakietkę - wyróżnik jednostki, noszoną na rękawie umundurowania, otrzymała dziś rano policjantka, która dołączyła do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżnik wręczył jej Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności swojego Zastępcy - insp. Macieja Marciniaka.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nową policjantkę w gronie kardy i życzył jej wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym.
St.sierż. Ewa Szczepaniak służbę w Policji rozpoczęła w grudniu 2018  roku na stanowisku policjanta Ogniwa-Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie. Przed przeniesieniem do Szkoły Policji zajmowała stanowisko referenta Referatu Dochodzeniowo-Śledczego II-go Komisariatu Policji w Słupsku. Służbę w Szkole Policji pełni od 15 grudnia na stanowisku referenta Zespołu Dowodzenia Wydziału Organizacji i Dowodzenia.

Powrót na górę strony