Aktualności

Dary prosto z serca

Data publikacji 22.12.2023

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w kilkunastu domach na trenie powiatu słupskiego, na twarzach domowników, zagościł uśmiech i radość z otrzymanych darów. Świąteczne niespodzianki przygotowali słuchacze szkoleń zawodowych, policjanci i pracownicy cywilni Policji ze Szkoły Policji w Słupsku.

Jest to akcja, którą od kilku lat przygotowują przedstawiciele kadry naszej jednostki. W tym roku koordynowali ją krwiodawcy z Klubu HDK PCK przy Szkole Policji w Słupsku. Tradycyjnie już do akcji włączyła się również pani Joanna Wachholz ze sklepiku zlokalizowanego na terenie Szkoły. Po zakończeniu zbiórki przygotowaliśmy dary, z których powstało kilkadziesiąt paczek dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Dzięki życzliwości wielu osób pomoc trafiła do emerytowanych pracownic Szkoły Policji oraz niezamożnych osób samotnych i rodzin na terenie gminy Słupsk i Smołdzino. Radość i zaskoczenie obdarowanych było ogromne ponieważ nikt nie został uprzedzony o tak miłej niespodziance. W kilku przypadkach osoby obdarowane nie kryły łez wzruszenia.

Dziękujemy wszystkim, którzy choć drobnym gestem wsparli naszą akcję.

Powrót na górę strony