Aktualności

Co dzieje się za murami Szkoły Policji ?

Data publikacji 15.01.2024

Przedstawiamy najnowszy film zrealizowany wspólnie przez Komendę Główną Policji i Szkołę Policji w Słupsku. Produkcja ukazuje najważniejsze elementy szkolenia zawodowego podstawowego, które przechodzi każdy policjant wstępujący do służby.

Film "Jak wygląda szkolenie zawodowe podstawowe w Policji?" został zrealizowany przez Wydział Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji przy współpracy i na terenie Szkoły Policji w Słupsku. W trakcie klikunastu minut prezentujemy najważniejsze elementy Szkolenia zawodowego podtstawowego. Szkolenie to trwa 7 miesięcy; po jego zakończeniu każdy policjant przygotowany jest do pełnienia służby na podstawowych stanowiskach wykonawczych w pionie prewencji. Zapraszamy do obejrzenia materiału.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 38.2 MB)

Zobacz film w rozdzielczości HD oraz 4K na naszym kanale YouTube @SZKOLAPOLICJISLUPSK

 

Powrót na górę strony