Aktualności

Nowi członkowie kady Szkoły Policji

Data publikacji 15.01.2024

Plakietki - wyróżniki jednostki, noszone na rękawie umundurowania, otrzymali policjanci, którzy dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżniki wręczył im Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności swoich Zastępców - mł.insp. Aliny Majchrzak i insp. Macieja Marciniaka.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kardy i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Każdemu z nowoprzyjętych insp. Piotr Cekała wręczył plakietki - wyróżniki Szkoły Policji, które noszone są na lewym rękawie policyjnego umundurowania. Nowi członkowie naszej kadry to:

Asp. Artur Wieczorkowski służbę w Policji rozpoczął w maju 2009 roku jako kursant Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Przed przeniesieniem do Szkoły zajmował stanowisko detektywa w Zespole do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Służbę w Szkole Policji na stanowisku młodszego wykładowcy Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego rozpoczął 15 stycznia.

Mł.asp. Łukasz Sulima, służbę w Policji rozpoczął w maju 2013 roku jako kursant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Ustce. Przed przeniesieniem do Szkoły zajmował stanowisko asystenta Wydziału Prewencji Komisariatu Policji w Ustce. Służbę w Szkole Policji na stanowisku instruktora Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego pełni od 15 stycznia.

Powrót na górę strony