Aktualności

Kolejny policjant w naszej kadrze

Data publikacji 15.02.2024

Plakietkę - wyróżnik jednostki, noszoną na rękawie umundurowania, otrzymał kolejny policjant, który dołączył do kadry słupskiej Szkoły Policji. Krótkie spotkanie powitalne odbyło się dziś rano w gabinecie Komendanta.

Insp. Piotr Cekała wręczył asp. Grzegorzowi Szafrańskiemu wyróżnik Szkoły Policji, który noszony jest na lewym rękawie policyjnego umundurowania. W gronie kadry przywitali go oficjalnie również Zastępcy Komendanta mł.insp. Alina Majchrzak oraz insp. Maciej Marciniak.

Asp. Grzegorz Szafrański służbę w Policji rozpoczął w listopadzie 2009 roku jako kursant Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Darłowie. Jego ostatnie stanowisko przed przejściem do naszej jednostki to technik kryminalistyki Zespołu Techniki Kryminalistycznej Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. W Szkole Policji, od dzisiaj, pełni służbę na stanowisku instruktora Zakładu Służby Kryminalnej.

Powrót na górę strony