Aktualności

Mamy Mistrza Polskiej Policji w strzelaniu

image Wykładowca Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego został Mistrzem Polski Policji w strzelaniu. Ten zaszczytny tytuł nasz reprezentant zdobył podczas IV Mistrzostw Policji w Strzelaniu, które odbywały się w katowickiej Szkole Policji.

W zawodach udział wzięli policjanci oraz przedstawiciele krajowych służb mundurowych, łącznie 104 osoby. Rywalizacja przebiegała w atmosferze koleżeńskich rozmów, wymiany doświadczeń zawodowych oraz w duchu sportowej rywalizacji. Uczestnicy zawodów reprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności strzeleckich.

Drużyna Szkoły Policji w Słupsku w składzie: podinsp. Piotr Salamonik, kom. Roman Jagielski, podkom. Justyna Kamińska, mł.asp. Sylwester Siembrzuch zajęła VI miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W klasyfikacji indywidualnej najlepszym okazał się mł.asp. Sylwester Siembrzuch, który zajął I miejsce, a tym samym zdobył Mistrzostwo Policji w Strzelaniu. W pierwszej dziesiątce mistrzostw na VII miejscu uplasował się podinsp. Piotr Salamonik.

(29.5.2012)

Powrót na górę strony