Aktualności

Nowości w eBibliotece

image Systematycznie powiększamy księgozbiór naszej e-Biblioteki. Tym razem na wirtualnej półce umieściliśmy trzy książki poświęcone typowo prewencyjnym zagadnieniom.

Nowe pozycje wzbogacą one e-Bibliotekę Policjanta Prewencji tak chętnie czytaną przez policjantów całego kraju. Generalnie są one tematycznie związane ze służbą prewencji, a w szczególności ze sprawdzeniem osoby, kontrolą osobistą i przeszukaniem, legitymowaniem cudzoziemców i sprawdzaniem legalności ich pobytu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, śladami osmologicznymi oraz karami i środkami karnymi. Ich autorami są wykładowcy Szkoły Policji w Słupsku.
Dla przypomnienia podajemy, że nasze materiały są niezbędne w procesie dydaktycznym głównie policjantów uczestniczących w kursie podstawowym. Mają one za zadanie przekazać młodym adeptom sztuki policyjnej ogólne wiadomości i pojęcia, a w przyszłości ułatwić podejmowanie właściwych decyzji podczas wykonywania czynności służbowych. Systematycznie uaktualniamy także te materiały, które już się znajdują w e-Bibliotece.

Biblioteka Policjanta Prewencji dzięki elektronicznej formie i internetowi jest dostępna dla każdego policjanta w Polsce. Każdy funkcjonariusz będzie mógł indywidualnie i na odległość doskonalić swoją wiedzę zawodową. Zasoby e-biblioteki są również interesującym materiałem dla osób interesujących się praca policjantów, w tym między innymi dziennikarzy.


eBiblioteka Policjanta Prewencji (wejście)


(16.3.2011)

Powrót na górę strony