Aktualności

Nowi członkowie kadry

image Kolejni policjanci powiększyli grono kadry Szkoły Policji w Słupsku. Do naszego zespołu dołączyli wykładowcy technik interwencji oraz specjalista w zakresie ratownictwa medycznego.

Policjanci, którzy rozpoczęli służbę w naszej placówce zgodnie twierdzą, że w ich ocenie Szkoła Policji to miejsce, w którym nie tylko mogą podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z młodymi adeptami zawodu policjanta, ale także mają szansę na dalszy własny rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Opinie takie wyrażali podczas spotkania z kierownictwem Szkoły, które odbyło się wczoraj po południu w Sali Odpraw Klubu Słuchacza. Poniżej prezentujemy krótkie informacje o nowych członkach naszej policyjnej, szkolnej drużyny.

Młodszy aspirant Jakub Sawicki - młodszy wykładowca Zakładu Interwencji Policyjnych Szkoły Policji w Słupsku (do końca stycznia 2012 w Wydziale ds. Ochrony Informacji Niejawnych). Służbę w Policji rozpoczął w sierpniu 2006 roku. Do Szkoły przeniesiony na własną prośbę ze stanu Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, z którą związany był od początku swojej służby. Ostatnio zajmowane stanowisko - referent Zespołu Prewencji Kryminalnej Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń KMP w Elblągu. Ukończył Medyczne Studium Zawodowe na wydziale ratownictwa medycznego, wyższe studia zawodowe o specjalności: resocjalizacja, studia podyplomowe w zakresie wychowania fizycznego.

Aspirant Przemysław Kuciński - młodszy wykładowca Zakładu Interwencji Policyjnych Szkoły Policji w Słupsku. W policyjnej służbie od 2004 roku (służba kandydacka w Oddziałach Prewencji Policji w Poznaniu). Do Szkoły przeniesiony na własną prośbę ze stanu Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu - komisariat Policji w Stawiszynie. Ostatnio zajmowane stanowisko: asystent Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Stawiszynie. Ukończył studia licencjackie i magisterskie na kierunku administracja.

Sierżant Michał Kurdziel - referent Zakładu Ogólnozawodowego Szkoły Policji w Słupsku. W służbie od 1 września 2009 roku. Do Szkoły przeniesiony na własną prośbę ze stanu Oddziałów Prewencji Policji w Szczecinie. Ostatnio zajmowane stanowisko – policjant Plutonu Prewencji i Kompanii Prewencji OPP w Szczecinie. Ukończył wyższe studia zawodowe w zakresie ratownictwa medycznego na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
Jest autorem książki pt. „Podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Vademecum dla policjanta.” Uczestniczył w II zmianie misji ISAF w Afganistanie pełniąc funkcję dowódcy Grupy Ewakuacji Medycznej w bazie Sharana. Od 6 lat zajmuje się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego oraz taktycznego.

(24.1.2012)

Powrót na górę strony