Aktualności

Na korytarzach głównego budynku dydaktycznego

Tablice poglądowe poświęcone formacji policyjnej a także wybranym zagadnieniom z pracy policjanta prewencji zdobią ściany korytarzy głównego budynku dydaktycznego. W ostatnim czasie na korytarzach parteru i I piętra pojawiły się również szklane gabloty.

imageimageimage

Tematyka tablic poglądowych związana jest z zagadnieniami, które realizowane są w poszczególnych gabinetach. I tak na przykład w południowej części korytarza na pierwszym piętrze, obok gabinetów, w których prowadzone są zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, zainstalowano tablice poświęcone tym zagadnieniom. W północnej części korytarza na II piętrze, gdzie znajdują się gabinety Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego, można znaleźć między innymi tablice poglądowe poświęcone polskim tablicom rejestracyjnym pojazdów mechanicznych.

W środkowej części korytarza na parterze i I piętrze zainstalowano szklane gabloty; można w nich zobaczyć między innymi kolekcję policyjnych czapek z całego świata a także wybrane rodzaje mundurów. Swoje gabloty mają również krwiodawcy oraz IPA. Przed wejściem do sali gimnastycznej nr 1 znajdują się natomiast gabloty z trofeami sportowymi wywalczonymi przez naszych policjantów.

(27.1.2012)

Powrót na górę strony