Aktualności

Zdarzenie na moście Dziewic

image Wyglądało groźnie, na szczęście jednak nikt nie został ranny podczas sobotniego zdarzenia na moście Dziewic w Słupsku. Na naszej stronie prezentujemy zapis filmowy tego zdarzenia.

W sobotę wieczorem kierowca jadący ulicą Kościuszki wpada w poślizg na moście Dziewic. Kierowane przez niego auto obraca się a następnie uderza w barierki, które zostają wyłamane. Impet uderzenia nie był na szczęście zbyt duży, co uchroniło samochód przed upadkiem do rzeki. W chwili zdarzenia nawierzchnie słupskich ulic były mokre po opadach deszczu.
Na filmie widać również, że na kilka sekund przed uderzeniem samochodu w barierki, przejeżdżają w tamtym miejscu rowerzyści… Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez system monitoringu Szkoły Policji.

(19.6.2012)

Powrót na górę strony