Aktualności

W zdrowym ciele...

image Po kilkumiesięcznym remoncie oddano do użytku szkolną siłownię. Wszystkie prace zrealizowane zostały bez udziału zewnętrznych ekip.

Siłownia słupskiej Szkoły Policji znajduje się na najniższej kondygnacji głównego budynku dydaktycznego. Na co dzień korzystają z niej policjanci pracujący w szkole a także słuchacze. Pomieszczenia siłowni są na tyle przestronne, że mogą w nich być realizowane zajęcia dydaktyczne z zakresu wychowania fizycznego. Siłownia czynna jest do godziny 21, mogą z niej korzystać również policyjni emeryci jak i zainteresowane osoby.

Wszystkie prace zostały wykonane przez pracowników Wydziału Inwestycji i Remontów. Policjanci mają do dyspozycji przestronne pomieszczenia, w których znajdują się specjalistyczne przyrządy pozwalające na wszechstronny trening siłowy. Zadbano także o odpowiednie oświetlenie i wentylację wszystkich pomieszczeń.

(28.3.2011)

Powrót na górę strony