Aktualności

Dziewczyny pod siatką

Wielkie emocje towarzyszyły Mistrzostwom Siatkówki Kobiet, które rozegrano w słupskiej Szkole Policji. Drużyny, które wystartowały w turnieju złożone były wyłącznie ze słuchaczek kursu podstawowego.

Gorący doping zawodniczkom towarzyszył już od początku zmagań. Męska część szkoły wyjątkowo licznie dopingowała swoje faworytki. O tytuł najlepszych rywalizowały między sobą reprezentantki Kompani I, IV, V oraz VII. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Od początku widać było wyrównany poziom zawodniczek, i trudno było wskazać zwycięzcę. Największy chart ducha i odporność na stres wykazały reprezentantki Kompani IV, które ostatecznie zwyciężyły w turnieju. Niewątpliwego kolorytu zawodom dodał doping kibiców. Każda z drużyn miała na trybunach swoich fanów, którzy nie szczędzili gardeł a w przerwach między meczami bawili się razem z zawodniczkami.
Zawody zostały przygotowane przez Zakład Interwencji Policyjnych. Nad przebiegiem imprezy czuwali: asp. Jacek Monczak, asp, Daniel Staroń oraz st.sierż. Damian Bartnicki.

WYNIKI

I. miejsce   Kompania IV
II. miejsce   Kompania V
III. miejsce   Kompania VII
IV. miejsce   Kompania I

imageimageimageimageimageimage

(1.3.2011)

Powrót na górę strony