Aktualności

Przegląd Prewencyjny już w wersji papierowej

image Nowy, piąty numer "Przeglądu Prewencyjnego", czasopisma wydawanego przez Szkołę Policji, ukazał się już wersji papierowej. Pierwsze egzemplarze z rąk Komendanta Szkoły odebrali autorzy, których artykuły zostały wydrukowane w aktualnym wydaniu.

Wręczenie egzemplarzy czasopisma odbyło się w Sali Kominkowej Klubu Słuchacza. Podczas spotkania z autorami, komendant Szkoły insp. Jacek Gil poinformował o podjęciu działań związanych z ulepszeniem jakości edytorskiej papierowego wydania ”PP”. Komendant zachęcał również do publikowania jak największej liczby materiałów, bo jak stwierdził, konkurencja na rynku wydawniczym specjalistycznych czasopism policyjnych jest duża i warto utrzymać w tym rankingu czołową pozycję.
W trakcie spotkania mówiono również o zamiarze częstszego publikowania kolejnych numerów „Przeglądu Prewencyjnego”, tak by w przyszłości czasopismo przybrało formę kwartalnika.

Zapraszamy do lektury i jednocześnie do współpracy przy tworzeniu kolejnych numerów. Aktualny, piąty numer naszego czasopisma można pobrać z naszej strony internetowej klikając na ten link .

(25.4.2012)

Powrót na górę strony