Aktualności

Mistrzostwa w Mielnie

imageReprezentacja piłkarska IPA Słupsk ze Szkoły Policji w Słupsku wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Była to już siódma edycja zawodów, które odbywały się w Mielnie koło Koszalina.

W zawodach udział wzięło 18 reprezentacji piłkarskich z różnych części Polski. Wśród nich znaleźli się policjanci reprezentujący Komendy Wojewódzkie, IPA, Centralne Biuro Śledcze oraz Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów. Rozgrywki odbywały się przez trzy dni. Zespoły podzielono na trzy grupy, w których mecze odbywały się według systemu "każdy z każdym"; łącznie rozegrano 45 pojedynków. Nasza reprezentacja znalazła się w najsilniejszej grupie, w której znaleźli także zdobywcy I. miejsca - drużyna KWP Katowice.

(28.12.2010)

Powrót na górę strony