Aktualności

Szcześniak w Koncercie Papieskim

image Mieszkańcy Słupska, słuchacze a także przedstawiciele kadry uczestniczyli w Koncercie Papieskim, który odbył się w Auli Szkoły Policji w Słupsku. Gwiazdą wieczoru był Mietek Szcześniak.

Koncert Papieski został zorganizowany z okazji przypadającej 6. rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II. Wieczór rozpoczął się od krótkiej refleksji, którą wygłosił Ordynariusz Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej bp. Edward Dajczak. Na scenie pojawili się młodzi utalentowani słupszczanie ze studia Piosenki Młodzieżowego Domu Kultury oraz Klubu „Kwadrat”.

Gwiazdą koncertu był Mietek Szcześniak, który przygotował program nawiązujący do Koncertu Papieskiego. Wszystkie prezentowane piosenki były okraszone ciekawymi komentarzami nagradzanymi często oklaskami publiczności.
Ponadgodzinny występ artysty został przyjęty bardzo ciepło przez widownię. Mietek Szcześniak nawiązał także akcji pomocy naszemu koledze, wykładowcy Szkoły Policji, którego dziecko uległo poważnemu wypadkowi. Jak sam powiedział nie jest ważna wielkość pomocy, ale fakt, że razem możemy zrobić piękną rzecz i podarować innym. Więcej o akcji można przeczytać tutaj.

(5.4.2011)

Powrót na górę strony