Aktualności

Ceremonia ślubna z Policją z tle

image Z udziałem asysty honorowej odbyła się ceremonia ślubna dwojga pracowników Szkoły Policji. Tomasz, na co dzień pełni służbę w Zespole Kontroli Komendanta, Magda natomiast pracuje w Wydziale Kadr.

Sakramentalne „tak” młoda para wypowiedziała podczas nabożeństwa, w którym uczestniczyli policjanci z asysty honorowej dowodzonej przez asp. Artura Duszaka. Policjanci w trakcie mszy stali w dwóch rzędach w głównej nawie a na zakończenie przeszli do wejścia głównego, gdzie utworzyli szpaler, przez który przeszła młoda para. W trakcie przejścia panna młoda otrzymała również zwyczajowy klaps szablą „na szczęście” od dowódcy asysty. Na uroczystości obecny był również Komendant Szkoły, który wraz z zastępcami wręczył nowożeńcom bukiet kwiatów.

Magdzie i Tomkowi życzymy samego szczęścia i wielu, wielu lat pięknego małżeństwa.

(29.5.2012)

Powrót na górę strony