Aktualności

30-letni glina

image Miły akcent miał miejsce podczas cotygodniowej odprawy kadry kierowniczej w słupskiej Szkole Policji. Listem gratulacyjnym i drobnym upominkiem za 30 lat służby w Policji uhonorowany został wykładowca Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego.

Na początku odprawy, która odbywa się co tydzień w Sali Odpraw Klubu Słuchacza, Komendant Szkoły insp. Jacenty Bąkiewicz wręczył list gratulacyjny podinsp. Krzysztofowi Ślusarzowi z okazji jubileuszu 30-lecia służby w Policji.
Jubilat służbę w Policji rozpoczął w kwietniu 1981 roku w Szczecinie. Przez wiele lat był związany ze Świnoujściem, gdzie pełnił między innymi funkcję komendanta Komisariatu Policji w Świnoujściu-Warszowie.
W trakcie swojej służby „w terenie” przyczynił się między innymi do ujawnienia i zatrzymania sprawców kradzieży pojazdów na zamówienie a także sprawcy ponad 130 napadów na kierowców tirów.
Po 26 latach pracy, we wrześniu 2006 roku, Krzysztof Ślusarz rozpoczął służbę w słupskiej Szkole Policji na stanowisku wykładowcy Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego.

(19.4.2011)

Powrót na górę strony