Aktualności

Obraz Kobiety - koncert w auli

imageOwacją na stojąco zakończył się wczorajszy koncert w auli. Dla wszystkich słuchaczek, policjantek i pań pracujących w Szkole Policji przygotowany został koncert "Obraz kobiety". Całość przygotowali uczniowie i nauczyciele IV Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Słupsku.

Popołudniowy koncert był jeszcze jednym upominkiem z okazji Dnia Kobiet. Jak podkreślił we wstępie zastępca Komendanta Szkoły insp. Witold St. Majchrowicz, data koncertu miała pokazać, że szacunek męskiej części społeczności Szkoły dla płci pięknej nie ogranicza się jedynie do dnia 8 marca. W trakcie ponadgodzinnego recitalu można było usłyszeć piosenki z kabaretu "Piwnica pod Baranami", a także utwory do tekstów Agnieszki Osieckiej i Grzegorza Turnaua. Występy zawierały w sobie dobrze opracowaną choreografię, która była idealnym uzupełnieniem utworów. Na bis dodatkowo występ przeniósł się również na widownię, co zostało przywitane dodatkowymi brawami.
Koncepcję spektaklu przygotowała Joanna Korzeniowska-Klaja a oprawę muzyczną - Anna Piliszczuk.

Dodatkową niespodzianką był występ jednego z wykładowców - nadkom. Szczepana Górskiego, który wystąpił z mini recitalem poezji śpiewanej. Zaskoczenie publiczności było pełne, ponieważ w informacji zapowiadającej imprezę, nie było wzmianki o śpiewającym wykładowcy. Nasz kolega zebrał gorące oklaski i wystąpił również na bis.

Wkrótce także migawki filmowe

(13.3.2012)

Powrót na górę strony