Aktualności

Szkolenie policyjnych logistyków

image Przedstawiciele komórek logistycznych z Komend Wojewódzkich i Szkół Policji rozpoczęli dziś w słupskiej Szkole Policji dwudniowe szkolenie dotyczące zarządzania nieruchomościami. Zajęcia prowadzą między innymi przedstawiciele Wojskowej Akademii Technicznej.

Szkolenie dotyczy nowego systemu informatycznego zarządzania nieruchomościami Policji stworzonego w ramach projektu rozwojowego „Zarządzanie nieruchomościami będącymi w trwałym zarządzie Policji”. Zajęcia prowadzą przedstawiciele Wojskowej Akademii Technicznej oraz firmy ESRI Polska. Uczestnikami dwudniowego spotkania są przedstawiciele Komend Wojewódzkich i Szkół Policji oraz Biura Logistyki Policji Komendy Głównej, którzy, na co dzień w swojej pracy zajmują się tą problematyką.

Główny cel szkolenia to zapoznanie z funkcjonowaniem i obsługą nowego systemu, który będzie wykorzystywany w komórkach logistycznych jednostek Policji.

(17.5.2012)

Powrót na górę strony