Aktualności

Muzyczny dzień wiosny

image Przy dźwiękach muzyki instrumentalnej, wokalistów oraz zespołu Szkoły Policji upłynął w naszej Szkole pierwszy dzień wiosny. Zorganizowany w auli koncert zakończył się bisami.

Występy artystyczne rozpoczęły się bezpośrednio po zajęciach. Na auli zgromadziło się kilkuset słuchaczy a także kadra i pracownicy Szkoły. Aula była wypełniona po brzegi. W ramach występów publiczności zaprezentowali się instrumentaliści i wokaliści z Młodzieżowego Domu Kultury. Ciekawostką był żeński duet, w którym instrumentalistki zagrały na gitarze akustycznej i gitarze basowej. postępowania oraz to w jaki sposób ustosunkowywał się wniosków stron, a na koniec w przemówieniu końcowym stron w jaki sposób wygłasza przemówienia końcowe tzw. mowę oskarżycielską.

Punktem kulminacyjnym był jednak występ zespołu muzycznego szkoły Policji. Grupa złożona z przedstawicieli kadry zaprezentowała po raz pierwszy tak szerokiej publiczności swoje dokonania. Występ został przyjęty brawami a na koniec zespół zagrał jeszcze na bis. Łącznie z osobami stojącymi koncert obserwowało prawie pół tysiąca widzów.
Pierwszy dzień wiosny upłynał w słupskiej Szkole Policji pod znakiem muzyki i słonecznej pogody.

(24.3.2011)

Powrót na górę strony